Халыкара өлкәннәр көне белән

2019 елның 1 октябре, сишәмбе

Хөрмәтле Татарстан Республикасы ветераннары! Сезне чын күңелдән Халыкара өлкәннәр көне белән котлыйбыз!

Россия һәм Татарстанның төп байлыгы – кешеләр, шуңа күрә без башкарган эшләр – гражданнарның иминлеге, уңайлы шартлар тудыру өчен. 2030 елга кадәр Татарстан Республикасының социаль-икътисадый үсеше стратегиясенә таянып, без партнерлыкка өстенлек бирәбез, ул Татарстан халкының сәламәтлеген, сезнең озын гомерегезне саклап калырга ярдәм итә.

Сезнең тормыш озынлыгы – илебез үсешенә бәяләп бетергесез өлешегез. Сез алып барган һөнәри эшчәнлек нәтиҗәсендә Татарстан икътисадының барлык өлкәләрендә дә уңыш казана. Ә иң мөһиме – сез туган як традицияләрен һәм мәдәниятен саклап каласыз, яшь буынны лаеклы тәрбиялисез һәм бәяләп бетергесез тәҗрибә уртаклашасыз.

Сезнең тормышыгыз уртак якты киләчәккә юлыбыз булганга чын күңелдән рәхмәтләребезне җиткерәбез.

Сезгә һәм якыннарыгызга сәламәтлек, тынычлык, бәхет, күңел тынычлыгы һәм җылылык телибез!