Конвенш бюро EIBTM WORLD – 2017 күргзәмәсендә Татарстан вәкиле буларак катнашты

2017 елның 1 декабре, җомга

Татарстан Республикасының Конвенш бюросы «RUSSIA OPEN TO THE WORLD» стендында EIBTM WORLD – 2017 бизнес командировкалар халыкара күргәзмәсендә республиканы күрсәтте. Чара Барселонада 28-30 ноябрьдә үтте.

Күргәзмә программасы кысаларында Татарстанда чараларны үткәрүдә кызыксынган байерлар белән 50 дән артык очрашу үтте.Татарстан Республикасының презентациясе күрсәтелде һәм Korston Club Hotel Kazan бүләкләре уйнатылды. Visit Russia  презентациясе кысаларында шулай ук 2018 елда Футбол буенча чемпионат үтәчәк шәһәрләр күрсәтелде. Татарстаннан күргәзмәдә Татарстан Республикасының Конвенш бюросы җитәкчесе Иван Кадошников булды.

Барселонада презентация белән Ростуризм җитәкчесе урынбасары Николай Королёв чыгыш ясады.

EIBTM күргәзмәсе һәр елны 1988 елдан үтә – бу алдагы туристик форум, аның тематикасы конференцияләр, семинарлар һәм эшлекле очрашулар оештыру, корпоратив туризм һәм махсус чаралар булып тора. “Профессиональ сатып алучы” программасы күргәзмәсен үткәрү туры эшлекле контактларны урнаштыру һәм компанияләр арасында хезмәттәшлекне киңәйтүгә юнәлгән.

Искә төшерик, 14 ноябрьдә Казанда Татарстан Республикасының Конвенш бюросы – ТР ИҮА инвестицияләрне җәлеп итүнең яңа юнәлеше презентациясе үтте. Конвенш бюро Казанда зур форумнар, конференцияләр, эшлекле чараларны үткәрүдә мөмкин булган инвесторлар һәм партнерларга ярдәм итәчәк.